عایق الاستومری رولی ساده

بازگشت

جهت مشاهده قیمت محصول لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد

جهت خرید لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد

عایق الاستومری رولی ساده

عایق الاستومری رولی ساده امروزه به عنوان یکی از بهترین عایق هایی به شمار می آید که شما می توانید در شرایط مختلف از آن استفاده کنید. این عایق ها دارای ویژگی های خاصی هستند و شما در صورت نیاز می توانید از ضخامت های مختلف آن در شرایط مختلف استفاده کنید. شاید برای شما جالب باشد که بدانید امروزه در بیشتری پروژه ها و سیستم های تاسیساتی از این عایق ها استفاده می شود که دلیل آن نیز قابلیت های فوق العاده ای است که این عایق ها دارند. ما در این مطلب قصد داریم کمی بیشتر درباره عایق الاستومری رولی ساده صحبت کنیم و شما را با ویژگی های منحصر به فرد آن آشنا کنیم. علاوه بر این ما در این مطلب بیشتر درباره مزایا و کاربردهای استفاده از این عایق ها نیز صحبت خواهیم کرد. بنابراین با ما در این مطلب همراه باشید.

 

عایق الاستومری رولی ساده چیست؟

این عایق یکی از انواع عایق های ساختمانی می باشد که امروزه معمولا در سیستم های تاسیساتی مورد استفاده قرار می گیرد و با استفاده از آن می توان به سادگی لوله هایی با قطر بالا را نیز عایق کرد. اگر در زمینه عایق کاری سیستم های تاسیساتی تجربه داشته باشید حتما می دانید که یکی از مشکلاتی که افراد همواره با آن درگیر بوده اند این بوده است که لوله های بزرگ با استفاده از عایق های معمولی قابل عایق شدن نبودند و در نتیجه معمولا این لوله ها بدون عایق رها می شدند و بعد از مدتی آسیب های جدی به این لوله ها وارد می شد. با این حال امروزه شما با استفاده از عایق الاستومری رولی ساده می توانید به سادگی لوله های قطور خود را نیز عایق کنید. استفاده از این عایق ها علاوه بر این که از هدر رفتن انرژی جلوگیری می کند مزیت های دیگری را نیز برای شما دارد که در ادامه بیشتر درباره این مزایا صحبت می کنیم.

 

عایق الاستومری رولی ساده

 

ویژگی های عایق الاستومری رولی

یکی از مهمترین مزایای عایق الاستومری رولی این است که با استفاده از این عایق شما از هدر رفتن انرژی درون لوله ها به میزان زیادی جلوگیری خواهید کرد. نکته دیگر این است که شما می توانید از عایق الاستومری رولی ساده برای تمامی لوله ها با ضخامت های مختلف استفاده کنید و مشکلی برای انجام این کار نخواهید داشت. مقاومت بسیار بالای این عایق در برابر رطوبت باعث می شود از زنگ زدن و خوردگی لوله های شما جلوگیری شود و در نتیجه طول عمر لوله های ساختمان شما افزایش پیدا خواهد کرد. جلوگیری از ورود گرد و غبار و آلودگی بر روی لوله ها را نیز می توان به عنوان یکی دیگر از ویژگی های عایق الاستومری رولی ساده نام برد.

 

چگونه این عایق را نصب کنیم؟

عایق الاستومری رولی ساده دارای ویژگی های زیادی می باشد ولی یکی از مهمترین ویژگی های آن این است که شما می توانید به سادگی و بدون نیاز به یک شخص متخصص اقدام به نصب این عایق بر روی لوله های خود کنید. برای این کار کافی است که این عایق رو بر روی لوله ها قرار دهید و با استفاده از چسب مایع مخصوصی که در اختیار شما قرار می گیرد دو طرف آن را به یکدیگر بچسبانید. علاوه بر این در صورت نیاز به درزگیری نیز می توانید از نوار درزگیری مخصوص این عایق استفاده کنید.

مطلب فوق را میتوانید از طریق تلگرام با دوستان و همکاران خود به اشتراک بگذارید

سوال خود را در اين قسمت مطرح كنيد