عایق الاستومری لوله ای ساده

بازگشت

جهت مشاهده قیمت محصول لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد

جهت خرید لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد

عایق الاستومری لوله ای ساده

عایق الاستومری لوله ای ساده یکی از عایق هایی می باشد که امروزه در صنعت ساختمان سازی مورد استفاده قرار می گیرد و شما با استفاده از آن می توانید به سادگی محیط های مختلف را عایق کنید. استفاده از این عایق امروزه مزیت های بسیار زیادی را برای شما دارد و به عنوان مثال به میزان زیادی از هدر رفتن انرژی در منازل و یا محیط کار شما جلوگیری می کند. امروزه افراد زیادی هستند که علاقه مند به خرید و تهیه عایق الاستومری لوله ای ساده می باشند تا بتوانند از این عایق ها در محیط های مختلف استفاده کنند. به همین علت ما در این مطلب تصمیم گرفتیم تا کمی بیشتر درباره این نوع از عایق ها صحبت کنیم و اطلاعات جالبی را در خصوص آنها به شما ارائه دهیم. با ما در این مطلب همراه باشید تا این اطلاعات را با شما به اشتراک بگذاریم.

 

عایق الاستومری لوله ای ساده

این نوع عایق یک عایق فوق العاده برای کندانس به شمار می آید که به میزان زیادی از هدر رفتن انرژی جلوگیری می کند. امروزه شما می توانید از این لوله ها برای پروژه های صنعتی و عمرانی خود استفاده کنید و با این کار لوله های مورد استفاده در پروژه ها را به طور کاملی عایق کنید. همانطور که احتمالا می دانید امروزه در بسیاری از پروژه ها از لوله های آب سرد و آب گرم استفاده می شود و معمولا هم برای صرفه جویی در مصرف انرژی تلاش می کنند تا این لوله ها را عایق کنند. یکی از بهترین عایق هایی که می توانید برای این لوله ها از آن استفاده کنید عایق الاستومری لوله ای ساده می باشد. استفاده از این عایق می تواند مزیت های زیادی را برای شما به همراه داشته باشد که در ادامه بیشتر با این مزایا آشنا خواهیم شد.

 

عایق الاستومری لوله ای ساده

 

مزایای عایق الاستومری لوله ای

بدون شک انعطاف پذیری بالا می تواند یکی از مهمترین ویژگی های یک عایق در پروژه های صنعتی و عمرانی به شمار بیاید که عایق الاستومری لوله ای ساده به طور کامل این ویژگی را دارا می باشد، علاوه بر این داشتن وزن مناسب باعث شده است تا استفاده از این عایق بسیار ساده باشد. از آنجایی که ضریب حرارت این عایق ها بسیار پایین است باعث می شود تا به عنوان یکی از بهترین عایق های دنیا به شمار بیاید. شاید گمان کنید که این عایق تنها عایق حرارتی است ولی باید بدانید که استفاده از آن از لوله های شما در برابر نفوذ رطوبت، خوردگی، قارچ و کپک، آتش و .... نیز محافظت می کند. بنابراین اگر شما هم به دنبال یک عایق مناسب برای لوله های خود هستید توصیه ما به شما این است که این عایق ها را فراموش نکنید.

 

نکاتی مهم برای استفاده از این عایق های الاستومری

در صورتی که قصد دارید خودتان اقدام به نصب این عایق ها کنید کافی است که دو لبه آن را به سادگی برش دهید و آن را بر روی لوله های مد نظر خود قرار دهید. بعد از آن که دو طرف آن را به یکدیگر نزدیک کردید می توانید با استفاده از چسب مخصوصی که به شما داده می شود به سادگی دو طرف آن را به یکدیگر بچسبانید و یک عایق بسیار محکم و مقاوم در برابر شرایط مختلف را برای لوله های خود ایجاد کنید.

مطلب فوق را میتوانید از طریق تلگرام با دوستان و همکاران خود به اشتراک بگذارید

سوال خود را در اين قسمت مطرح كنيد