کانال فلکسیبل


 کانال های فلکسیبل خرطومی  ایران فلکسیبل و تولید آن در کشور

در دنیای مدرن امروز ساختمان ها حجم بالایی سیم را مصرف می کنند بنابراین جهت محافظت، افزایش عمر و کاهش هزینه های مربوطه، تاسیسات نیازمند کانال هایی به نام کانال فلکسیبل می باشد کانال فلکسیبل در انواع گوناگونی طراحی و تولید می شوند که هر کدام دارای فواید و مزایای گوناگونی برای مصرف کننده می باشند.
شرکت ایران فلکسیبل از سال 1388 تاکنون در زمینه کانال های فلکسیبل خرطومی انتقال هوا (لوله خرطومی فلکسیبل) مشغول به فعالیت بوده و در همین راستا موفق به تولید انواع کانال های فلکسیبل خرطومی با برند تجاری ایران فلکسیبل در کشور گردیده است و هم اکنون در کارخانه خود و در فضایی بالغ بر 3.000 مترمربع واقع در شهرک صنعتی شمس آباد قادر به تولید نمودن روزانه بیش از 4.000 مترطول از کانال های فلکسیبل خرطومی (لوله های فلکسیبل انتقال هوا) در سایزها و مدل های گوناگون (از سایز "3 الی "24) می باشد.
این شرکت نیز توانایی تولید کانال های فلکسیبل لوله خرطومی (لوله های خرطومی انتقال هوا) با هر نوع و مدل پیشنهادی از سوی کارفرمایان و مشتریان محترم را دارد.

کانال فلکسیبل چیست؟

کانال های فلکسیبل در حقیقت نوعی لوله های منعطف و در جنس های گوناگونی هستند که در بسیاری از پروژه های کانال کشی دستگاه های داکت اسپیلت، فن کویلهای سقف و انواع انشعاب های اصلی و فرعی در تهیه محیط و غیره به کار می روند در واقع از آنها به عنوان محافظ برای جلوگیری از ایجاد آسیب به تشکیلات و کابل های پروژه های ساختمانی و تاسیساتی استفاده می شود که در ادامه بیشتر با این نوع کانال ها و کاربرد هایشان آشنا می شویم.

 

کانال فلکسیبل

 

کانال های فلکسیبل بر چه اساسی تقسیم بندی می شوند؟

کانال های فلکسیبل را می توان بر اساس شکل هندسی و جنس دسته بندی کرد در این نوع دسته بندی هر یک از مدل ها دارای ویژگی و کاربرد های متنوعی هستند. کانال های فلکسیبل بر اساس شکل ظاهری به دو دسته چهارگوش و گرد و از نظر جنس به سه دسته گالوانیزه، پیش عایق و پارچه ای دسته بندی می شوند.

انواع کانال های فلکسیبل از نظر شکل ظاهری

1- مزایا و معایب کانال های چهارگوش:
در خصوص مزایا می توان به عدم نیاز تجهیزات گران قیمت، سرعت بالا در اجرا، سهولت در طراحی و قیمت بسیار مناسب اشاره کرد. و در مقابل دارای معایبی مانند: کمبود فضا، وزن سنگین و احتمال نفوذ گرد و غبار به داخل کانال اشاره کرد.

2- مزایا و معایب کانال های گرد:
ظاهر گرد این نوع کانال ها سبب برتری آنها در مقایسه با کانال های چهارگوش می باشد در حقیقت این دسته فروش بسیار بیشتری در مقایسه با کانال های چهار گوش دارد و این تفاوت به دلیل مزایای فراوان در مقابل معایب اندک می باشد.
در خصوص مزایا می توان به مواردی چون: وزن و حجم بسیار اندک، ظاهر زیبا و مستحکم، تنوع در جنس استیل و آلومینیوم، عدم نیاز به بست و آویز در مقایسه با کانال های چهارگوش، کاهش صدا در حمل و نقل، عدم افت فشار و غیره اشاره کرد.
کانال های گرد دارای هزینه بالا، سرعت عمل پایین و تعمیرات بسیار سخت می باشد که این سه مورد در این نوع کانال عیب و چالش محسوب می شود.

انواع کانال های فلکسیبل خرطومی ایران فلکسیبل

انواع کانال های فلکسیبل خرطومی ایران فلکسیبل (کانال خرطومی فنردار انتقال هوا) عبارت است از:
1- کانال فلکسی عایق دار الاستومریک با روکش فایبرگلاس نخ دار (170 میکرون)
2- کانال فلکسی عایق دار الاستومریک با روکش آلومینیومی ساده
3- کانال فلکسیبل عایق دار الاستومریک با روکش PVC تقویت شده
4- کانال فلکسیبل عایق دار فشرده مشک رنگ (لوله فلکسیبل PL)
5- لوله فلکسیبل عایق دار فشرده سفید رنگ (لوله فلکسیبل IFD)
6- لوله فلکسیبل عایق دار پلی استر ساده
7- کانال خرطومی فلکسیبل عایق دار پشم شیشه
8- کانال خرطومی فلکسیبل برزنتی مسلح نخ دار
9- کانال فلکسیبل کومبی با روکش PVC
10- کانال فلکسیبل آلومینیومی ساده

 

خرید کانال فلکسیبل

 

لازم به ذکر است عایق های به کار رفته در پروسه تولید کانال های فلکسیبل الاستومریک این شرکت از نوع عایق های الاستومریک با برند ایران فلکسیبل Flex بوده و این شرکت موفق به اخذ معتبرترین استانداردهای داخلی و خارجی از جمله گواهینامه فنی از مرکز تحقیقات وزارت راه، مسکن و شهرسازی، ASTM E84، UL، BS 476 و ... برای عایق های الاستومریک گردیده است.
همچنین آلومینیوم به کار رفته در تمامی مدل های لوله های فلکسیبل خرطومی ایران فلکسیبل (کانال فلکسیبل) این شرکت از جنس آلومینیوم خالص بوده که دارای عمر مفید بالا، مقاومت در برابر پارگی، مقاومت در برابر آتش و .... در مقایسه با نمونه های متفرقه در بازار می باشند که آلومینیوم اغلب آن ها از جنس متالایز (رنگ آلومینیوم) می باشد. آلومینیوم متالایز به راحتی آتش می گیرد، عمر مفید آن در مقایسه با آلومینیوم خالص بسیار پایین تر بوده و به راحتی آسیب پذیر است. متأسفانه در سال های اخیر و به دلیل اوضاع نامناسب اقتصادی و همچنین کاهش دادن قیمت بهای تمام شده کالا شده، برخی از سودجویان از آلومینیوم متلایز یل رنگ آلومینیوم استفاده می نمایند که از لحاظ اقتصادی و ریالی بسیار ارزان تر از آلومینیوم خالص می باشد. در پروژه های بزرگ نظیر؛ مال ها و مراکز اداری و تجاری، هتل ها و مراکز تفریحی، بیمارستان ها و ... از کانال های خرطومی انتقال هوا، بیشتر برای انشعاب گرفتن از بدنه اصلی کانال های گالوانیزه و یا کانال های پلی اورتان استفاده می شود که اگر طول مسیر کانال کشی تا دریچه بیشتر از 30 الی 40 سانتیمتر باشد می بایست حتما از مدل های لوله های فلکسیبل عایق دار مانند؛ کانال فلکسیبل الاستومری، لوله خرطومی عایقدار پلی استر و یا لوله فلکسیبل پشم شیشه، کانال خرطومی با عایق فشرده PL و یا IFD استفاده گردد.
در پروژه های مسکونی و کوچک تر که اغلب از دستگاه های داکت اسپیلت برای هوادهی محیط استفاده می شود، جهت انجام عملیات کانال کشی از کانال خرطومی و یا لوله فلکسیبل یا لوله خرطومی استفاده می کنند که برای مسیر رفت (دهش) از مدل های عایقدار مانند؛ لوله کانال فلکسیبل الاستومری، کانال خرطومی پلی استر، لوله فلکسیبل پشم شیشه، کانال فلکسی PL، لوله خرطومی فلکسی IFD استفاده می شود و برای مسیر برگشت و یا مکش از مدل های کانال فلکسی برزنتی، کانال خرطومی کومبی یا لوله کمبی، کانال خرطومی آلومینیومی ساده استفاده می گردد. کانال های فلکسی خرطومی انتقال هوا برای کانال کشی پروژه های بزرگ جهت انشعاب گیری از کانال های اصلی و برای پروژه های کوچکتر به عنوان جایگزین کانال های چهارگوش گالوانیزه و پلی اورتان، بهترین گزینه به شمار می آیند که دلایل این موضوع را می توان در ذیل بررسی نمود:

1- سرعت بسیار بالا در نصب و اجرای کانال های فلکسی خرطومی
2- عدم وجود صدا در حین نصب و اجرای لوله های فلکسیبل خرطومی
3- قابلیت استفاده در فضای کم و پر پیچ و خم که امکان استفاده از کانال های چهارگوش وجود ندارد
4- هوادهی بالا به دلیل سطح دورانی و دایره ای شکل این نوع از کانال های انتقال هوا
5- مقرون به صرفه بودن از لحاظ اقتصادی
6- دارای تنوع بالا (بیش از 7 مدل عایق دار و 3 مدل بدون عایق)
7- دارای موارد مصرف گوناگون (انشعاب گیری، به عنوان کانال اصلی، تخلیه هوا و گرد و غبار و ...)
8- تنوع در سایز بندی و دارای اندازه و ابعاد گوناگون (از سایز "3 الی "24 – 7.5 الی 60 سانت)
9- و ... 

 

مزایای کانال فلکسیبل

 

مزایای کانال فلکسیبل

آنچه سبب فروش کانال فلکسیبل می شود مزایای فراوان و رفع عیب و کمبود در کانال های مشابه می باشد.

1-  بدنه ای از جنس آلومینیوم:  
بدنه کانال فلکسیبل بسیار نقش مهمی در جذب مشتری دارد در واقع این کانال ها با وجود 2 لایه روکش آلومینیوم و 4 لایه روکش پلی اتیلن از نفوذ آب و اشعه مضر خورشید به داخل جلوگیری می کنند علاوه بر آن کانال ها نوعی عایق حرارتی به شمار می آیند. که این نکته به جهت افزایش عمر کابل ها بسیار حائز اهمیت می باشد.

2- انعطاف پذیر:
انعطاف پذیری در کانال های فلکسیبل به دلیل افزایش قدرت مانور و توانایی بکار گیری در هر مکانی حائز اهمیت می باشد.

3- سطح صاف:
سطح صاف درون کانال سبب پاک و تمیز بودن سطح و البته مانع ورود هر گونه گرد و غبار به داخل کانال می شود. لازم به ذکر می باشد که گرد و غبار سبب افزایش هزینه های عملیاتی می شود در نتیجه سطح صاف سبب کاهش هزینه های عملیاتی در پروژه های می شود.

4- مقاومت بالا:
مقاومت بالای کانال ها در برابر نور خورشید، پارگی و نفوذ گرد و غبار سبب فروش بالای آنها در بازار می شود.

5- وزن سبک:
سرعت بالا در نصب و راه اندازی و استفاده آسان از آنها در محیط های گوناگون به دلیل وزن سبک می باشد. وزن سبک سبب می شود تا کانال های فلکسیبل هرگز به ساپورت و یا نگهدارنده نیاز نداشته باشند.

6- عمر بالا:
در حقیقت کانال ها متشکل از چندین لایه به شرح: 2 لایه آلومینیومی، 4 لایه پلی اتیلن و 1 لایه پشم مرغوب می باشد پس در نتیجه با چنین روکش هایی عمر مفید کانال ها افزایش می یابد.

ویژگی کانال فلکسیبل

آنچه کانال های فلکسیبل را در بین رقبا متمایز می نماید ویژگی های منحصر به فرد آنها می باشد. بدین خاطر در ادامه به ویژگی های کانال فلکسیبل پرداخته می شود.

- سرعت بالا در نصب و راه اندازی
- سرعت بالا در تعمیر و بازسازی بخش های آسیب دیده کانال
- سهولت در برش و تکه کردن کانال های فلکسیبل
- هزینه اندک در تهیه و دسترسی آسان
- تناسب در فشار داخلی و بیرونی
- ظاهر شیک و زیبا
- دارای خواص آنتی باکتریال
- دارای استاندارد های بین المللی و داخلی
- توانایی استفاده در هر محیط و پروژه ای
- وجود عایق حرارتی در بدنه داخلی

 

مزایای استفاده از کانال فلکسیبل

 

علت استفاده از کانال های فلکسیبل

امروزه کانال های فلکسیبل جایگزین کانال های سنتی شده اند در واقع این نوع جایگزینی به دلیل معایب فراوان کانال های سنتی و مزایای کانال فلکسیبل می باشد در واقع شرکت های سازنده برای رفع نیاز مشتری اقدام به تولید چنین کانال هایی کردند.
- سرعت نصب و راه اندازی در کانال های سنتی بسیار بالا و زمان بر می باشد.
- تعمیر در کانال های سنتی بسیار کند انجام می شد.
- طول عمر اندک
- کانال های سنتی در مقایسه با کانال های فلکسیبل طول عمر پایینی دارند.
- نحوه انبار سازی و نگهداری کانال های سنتی دشوار می باشد.
- کانال های سنتی زیست تخریب پذیر هستند و سبب آلودگی صوتی در محیط می شوند.
- میزان هزینه برای خرید کانال فلکسیبل به مراتب پایین تر از کانال های سنتی می باشد.   

شرکت ایران فلکسیبل در سال 1388 و با هدف اصلاح و بهینه سازی مصرف انرژی تأسیس و در همین راستا اقدام به تولید و تأمین کانال های فلکسیبل خرطومی یا کانال فلکسیبل ایران فلکسیبل نموده است.
این شرکت نیز از سال 1395 خط تولید انواع کانال های فلکسیبل خرطومی را در محل کارخانه خود نصب و راه اندازی کرده است و ظرفیت تولید روزانه 4000 مترطول از انواع کانال های فلکسیبل را داراست.

در سالهای اخیر استفاده از کانالهای خرطومی فلکسیبل هوا – کانالهای فلکسی هوا - کانال فلکسیبل – لوله خرطومی هوا بیش از پیش گردیده است به علت حالت انعطاف پذیری و ارتجاعی بالایی که دارد در صنایع مختلفی همچون، تهویه مطبوع، کانال کشی دستگاه های داکت اسپیلت، هود و سرویس های بهداشتی، اگزاست فن ها، انتقال ذرات، پودر و گرد و غبار و ... استفاده می شود.

قیمت کانال فلکسیبل یا کانالهای فلکسیبل در مقایسه با دیگر کانالها و داکت های (هوا و ذرات) به طرز محسوسی مقرون به صرفه می باشد. بهای کانال فلکسیبل یا لوله های فلکسی بل به عواملی چون نوع مواد مصرفی در تولید و کیفیت آن بستگی دارد. بدیهی است با توجه به متنوع بودن تولیدات در زمینه کانال های فلکسیبل خرطومی، مدل ها و سایزهای گوناگون، قیمت های متفاوتی را دارا می باشند.

از کانال های فلکسیبل هوا (لوله های خرطومی هوا، کانال فلکسی، لوله فلکسیبل، لوله خرطومی و ...) در تهویه معادن، سالن های تولید در کارخانه ها، آزمایشگاه ها، اتاق های تمیز، بیمارستان ها، هتل ها، کارخانجات چوب، سالن های نمایش، رستوران ها، کافی شاپ ها، فست فود ها، فروشگاه ها، پاساژها، سالن های ورزشی، استخرها، مجتمع های داروسازی، انبارها، گلخانه ها، سردخانه ها و حتی در سالن های فرودگاهی و ... مورد استفاده قرار می گیرند.

شرکت ایران فلکسیبل با تولید 2 برند از کانال های فلکسیبل یا لوله های فلکسیبل در کشور ضمن ایجاد نمودن تنوع در انتخاب کانال های فلکسیبل داکت اسپیلت (لوله فلکسی یا لوله خرطومی – کانال فلکسیبل انعطاف پذیر) توانسته است با قیمت های مناسب همراه با کیفیت بالا، نقش مهمی را در تصمیم گیری شرکت ها، پروژه ها، مشتریان و محترم و ... جهت انتخاب و خرید ایفا نماید.

این شرکت کانال های فلکسیبل خرطومی داکت اسپیلت (لوله خرطومی انعطاف پذیر هوا یا لوله فلکسیبل قابل انعطاف) خود را برندهای تجاری ایران فلکسیبل و ECO FLEX در بازار عرضه می نماید. برند ایران فلکسیبل دارای قیمت و کیفیت بسیار مناسب و برند اصلی این شرکت بوده و برند ECO FLEX نیز دارای قیمت های بسیار مناسب همراه با کیفیت مورد تایید از سوی این شرکت می باشد.

 

کانال فلکسیبل شرکت ایران فلکسیبل

 

شرکت ایران فلکسیبل توانسته است با در اختیار داشتن خطوط تولید مدرن و مجهز به تکنولوژی روز دنیا، نیروی انسانی مجرب، استفاده نمودن از مواد اولیه تولید مرغوب و با کیفیت، رعایت نمودن نکات مربوط به QC و ... کانال فلکسیبل انعطاف پذیر با عایق الاستومری، لوله فلکسیبل قابل انعطاف با عایق پلی استر، کانال فلکسی بل فویلی آلومینیومی،کانالهای فلکسیبل کومبی یا کانال فلکسی کمبی، لوله فلکسیبل برزنتی، کانال خرطومی فلکسیبل IFD، کانال فلکسی بل PL، کانالهای فلکسیبل با عایق پشم شیشه و ... را تولید و در اختیار تمامی مشتریان محترم قرار دهد.

 شرکت ایران فلکسیبل در راستای ارایه خدمات با کیفیت در زمینه صنعت تهویه مطبوع که مبتنی بر دانش و فن آوری روز می باشد تولید و ارایه خدمـات در زمینه لوله هــای خرطومی انتقال هوا و ذرات از جنس آلومینیم و PVC و کانال خرطومی با عایق الاستومری، لوله فلکسیبل پلی استر، لوله فلکسی بل کومبی، کانال فلکسیبل برزنتی، کانال های خرطومی فلکسی IFD، PL و ... نموده است.

کانال های فلکسیبل خرطومی ایران فلکسیبل و ECO FLEX در سایزهای "3 الی "24 تولید و در 9 مدل گوناگون به پروژه ها، شرکت ها و مشتریان محترم ارائه می گردد. کانالهای فلکسی بل خرطومی یا لوله های فلکسیبل خرطومی این شرکت دارای گارانتی کیفیت بوده و جهت انتخاب مدل کانال فلکسیبل یا لوله فلکسیبل از سوی کارفرمایان محترم نیز این شرکت نمونه های تولیدی خود را در اختیار مشتریان قرار خواهد داد.

کانال فلکسیبل یا لوله فلکسیبل بهترین جایگزین کانال های سنتی انتقال هوا در جهان بوده و به دلیل انعطاف پذیری فوق العاده، قیمت های بسیار مناسب همراه با کیفیت های بالا، انبارداری آسان و ... می باشد و می توانید جهت خرید و یا سفارش هر یک از مدل های کانال های خرطومی فنردار فلکسیبل با شرکت ایران فلکسیبلتماس و کانال فلکسیبل داکت اسپیلت – لوله فلکسی داکت اسپیلت – لوله خرطومی داکت اسپیلت خود را انتخاب و سفارش دهید. بدیهی این شرکت در کمترین زمان ممکن کانال های خرطومی فلکسیبل برای دستگاه های داکت اسپیلت، کانال فلکسیبل، لوله های فلکسی و .... را در اختیار شما مشتریان محترم قرار داده و یا ارسال می نماید.

کانال های فلکسیبل خرطومی یا لوله فلکسیبل از سال 1388 درایران وارد و در پروژه های اندکی مورد استفاده قرار می گرفت. شرکت ایران فلکسیبلاز سال 1389 کانالهای فلکسیبل (لوله فلکسی بل یا لوله های خرطومی) را از کشور ترکیه وارد و به بازار عرضه نمود. طی گذشت تقریبا  6 سال یعنی از ابتدای سال 1395
این شرکت تصمیم به تولید کانال های خرطومی فلکسیبل در کشور گرفت و با توجه به فضای لازم در کارخانه، داشتن نیروی انسانی مجرب و امکانات تولید و ... خطوط تولید مدرن همراه با تکنولوژی روز دنیا را به کارخانه خود وارد و این محصول در کشور تولید و به بازار عرضه نمود.

با توجه به استفاده نمودن از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت در تولید، تنوع در مدل و سایزهای کانال های فلکسیبل خرطومی و قیمت های مناسب و رقابتی و ...، این شرکت با توکل بر خداوند متعال و تکیه بر دانش و علم و تکنولوژی روز دنیا توانسته است در کارخانه خود کانال فلکسیبل را در مدل های؛ کانال فلکسیبل کومبی ساده، لوله فلکسیبل آلومینیومی، کانال خرطومی برزنتی، کانال خرطومی با عایق پشم شیشه، لوله خرطومی با عایق پلی استر، کانال فلکسی بل با عایق IFD، کانال فلکسیبل با عایق PL، کانال فلکسی بل با عایق الاستومری و ... تواید و در سایزهای "3 الی "24 به بازار داخلی و همچنین بازارهای خارجی ارسال نماید.

کانالهای فلکسیبل ایران فلکسیبل و ECO FLEX دارای کیفیت و قیمت های مناسب بوده و این کانال های فلکسیبل خرطومی در کارتن های 6 متری و یا 10 متری قابل عرضه می باشند.

 

انواع کانال های فلکسیبل

 

انواع مدل کانال های فلکسیبل

داکت اسپیلت یا لوله های فلکسیبل خرطومی انتقال هوا؛ کانال فلکسی بل هوا آلومینومی ساده، لوله خرطومی هوا کومبی یا لوله خرطومی کمبی، لوله فلکسیبل برزنتی، کانال هوا یا کانال فلکسیبل با عایق پشم شیشه و کانال خرطومی هوا با عایق پلی استر در شاخه های 10 متری تولید و کانال های فلکسیبل یا لوله های فلکسیبل خرطومی با عایق الاستومری یا کانال هوا فلکسیبل عایق دار الاستومریک در شاخه های 6 متری تولید می شوند.

امروزه این کانال های فلکسیبل خرطومی انتقال هوا و یا کانالهای خرطومی فلکسی بل هوا یا کانال های فنری هوا بهترین گزینه برای کانال کشی دستگاه های داکت اسپیلت به شمار رفته و به دلیل سرعت بالا در نصب و اجرا، قیمت تمام شده مناسب تر نسبت به کانال های سنتی گالوانیزه، انعطاف پذیری بالا و ... در بسیاری از پروژه هایی که سیستم تهویه مطبوع آن ها دستگاه داکت اسپیلت می باشد مورد استفاده قرار می گیرند.

شرکت ایران فلکسیبل (ایران فلکسیبل) بسیاری از پروژه های بیمارستانی، فرودگاه ها، مراکز و مجتمع های اداری و تجاری، تفریحی و فرهنگی، دانشگاه ها، وزارت خانه و ... را در سطح کشور تأمین و انجام داده است که همگی آن ها از پروژه های عظیم، ملی و معتبر کشور بوده و می توان به پاره ای از این پروژه ها در ذیل اشاره نمود:

- بیمارستان اعصاب و روان شیراز
- بیمارستان شریعتی تهران
- بیمارستان شهید باهنرکرج
- بیمارستان فیروزآبادی شهرری
- بیمارستان کودکان مفید تهران
- بیمارستان شهید رجایی کرج
- بیمارستان شهداء تجریش
- بیمارستان ضیائیان اسلام شهر
- شرکت داروسازی هریس نائین
- شرکت داروسازی نانو ژاو دارو
- کارخانه داروسازی داروپخش
- شرکت پارس دارو
- شرکت داروسازی ارس بازار
- فرودگاه بین المللی امام خمینی
- هتل بین المللی اسپیناس تهران
- هتل پارس اهواز
- هتل بین المللی پالاس کیش
- هتل لوتوس کیش
- بیمارستان فرهیختگان دانشگاه آزاد اسلامی
- بیمارستان تخصصی 200 تختخوابی نور شهریار
- بیمارستان تخصصی 160 تختخوابی لاهیجان
- بیمارستان فوق تخصصی میلاد تهران
- بیمارستان فوق تخصصی باهر (خ جمهوری)
- بیمارستان طالقانی ولنجک
- بیمارستان فوق تخصصی قلب جماران
- بیمارستان تخصصی مطهری تهران
- بیمارستان فوق تخصصی امام رضا (ع)
- پروژه تجاری و تفریحی نگین مازندران
- پروژه فرهنگی و تفریحی باغ موزه تهران
- پروژه تجاری، تفریحی کوروش تهران
- پروژه بزرگ تجاری و تفریحی پالادیوم
- پروژه تجاری و اداری رویال سعادت آباد
- پروژه تجاری و تفریحی سون سنتر تهران
- پروژه تجاری و تفریحی سون سنتر اصفهان
- پروژه تجاری و تفریحی سون سنتر کرمان
- برج های طلایی کیش

image

کانال فلکسیبل خرطومی آلومینیومی ساده

جهت مشاهده قیمت محصول لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد

جهت خرید لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد

image

کانال فلکسیبل خرطومی کومبی با روکش pvc

جهت مشاهده قیمت محصول لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد

جهت خرید لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد

image

کانال فلکسیبل خرطومی برزنتی مسلح نخدار

جهت مشاهده قیمت محصول لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد

جهت خرید لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد