کانال فلکسیبل خرطومی برزنتی مسلح نخدار

بازگشت

جهت مشاهده قیمت محصول لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد

جهت خرید لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد

کانال فلکسیبل خرطومی برزنتی مسلح نخدار

از پر کاربرد ترین تجهیزات تاسیسانی کانال فلکسیبل خرطومی برزنتی مسلح نخدار می باشد که در سایز های مختلف تولید می شود. از ویژگی های کانال فلکسیبل خرطومی برزنتی مسلح نخدار می توان به انعطاف پذیری بالا و مقاومت آن در برابر اسید ها و مواد خورنده اشاره کرد. در حال حاضر از این تجهیزات در تاسیسات کارخانه ها، کارگاه ها و صنایع پتروشیمی استفاده می شود. برای خرید انواع کانال خرطومی برزنتی نخدار مسلح می توان از طریق سایت اینترنتی اقدام نمود.

 

کانال فلکسیبل خرطومی

امروزه برای کانال کشی آب و فاضلاب، سیستم های تهویه، انتقال گاز و ... از انواع تجهیزات مدرن و با کیفیت بهره گرفته می شود. از جمله تجهیزات مورد نیاز در تاسیسات مسکونی و صنعتی کانال های فلکسیبل می باشد که با بهترین مواد اولیه و با کمک فناوری نوین تهیه می گردد. از بین نمونه های پر کاربرد کانال های فلکسیبل می توان به کانال فلکسیبل خرطومی برزنتی نخدار مسلح اشاره نمود که قابلیت استفاده در صنایع مختلف را دارا می باشد.

 

ویژگی های کانال فلکسیبل خرطومی برزنتی مسلح

از ویژگی های کانال فلکسیبل خرطومی برزنتی مسلح می شود به کیفیت عالی مواد مورد استفاده در ساخت و انعطاف پذیری بالای این تجهیزات اشاره کرد. به منظور انعطاف پذیری بالا در ساخت کانال های فلکسیبل خرطومی برزنتی از بافت پلی استر و نیز پی وی سی الیاف دار با قطر 500 میکرون استفاده می شود. همچنین لایه خارجی و داخلی این کانال ها دارای مغتول فنری فولاد کربن هست که به انعطاف پذیری بهتر این تجهیزات کمک می کند. در حال حاضر کانال های خرطومی برزنتی با سایز بندی استاندارد 3 تا 24 تولید و به بازار عرضه می شود.

 

کانال فلکسیبل خرطومی برزنتی مسلح نخدار

 

کاربرد کانال فلکسیبل خرطومی برزنتی

مهم ترین کاربرد کانال های فلکسیبل خرطومی برزنتی در سیستم های تهویه مطبوع و به ویژه در مسیر های رفت و برگشت می باشد. همچنین از این کانال ها در مسیر انشعاب ها، هود ها، سیستم های تخلیه و ... به صورت گسترده استفاده می شود. در صنایع تولیدی مانند پتروشیمی ها می توان از کانال فلکسیبل خرطومی برزنتی نخدار مسلح برای انتقال ذرات ریز و نیز انتقال گاز و هوای گرم بهره برد. از آنجایی که کانال های فلکسیبل خرطومی برزنتی در برابر مواد خورنده و اسید ها مقاوم هست در محیط هایی مانند سیلوها، کارگاه ها، کارخانه ها و صنایه پتروشیمی قابلیت استفاده دارد.

 

خرید کانال فلکسیبل خرطومی برزنتی مسلح نخدار

با خرید کانال فلکسیبل خرطومی برزنتی مسلح نخدار صاحبان کارخانه ها و کارگاه ها می توانند از این تجهیزات در سیستم های انتقال خود بهره ببرند. با توجه به کاربرد گسترده و ماندگاری بالای کانال های فلکسیبل خرطومی برزنتی نخدار مسلح قیمت فروش این تجهیزات مناسب و به صرفه خواهد بود. برای سفارش خرید کانال های فلکسیبل از جمله کانال فلکسیبل خرطومی برزنتی می شود از طریق سایت های خرید اینترنتی معتبر در فضای مجازی اقدام نمود.

مطلب فوق را میتوانید از طریق تلگرام با دوستان و همکاران خود به اشتراک بگذارید

سوال خود را در اين قسمت مطرح كنيد