لوله فلکسی


شرکت تولیدی سامان تهویه ایرانیان(stihvac.com) در سال 1388 و با هدف اصلاح و بهینه سازی مصرف انرژی تأسیس و در همین راستا اقدام به تولید انواع لوله فلکسی، لوله خرطومی، کانال فلکسی یا کانال فلکسیبل نموده است. این شرکت از سال 1395 خط تولید انواع کانال های فلکسیبل خرطومی یا لوله فلکسی را در محل کارخانه خود نصب و راه اندازی کرده است و ظرفیت تولید روزانه 4000 مترطول از انواع لوله فلکسی را داراست.

 

لوله فلکسی چیست

لوله فلکسی خرطومی یا لوله های خرطومی در بسیاری از پروژه های مسکونی، تجاری، بیمارستانی، فرودگاهی و ... مورد استفاده قرار می گیرند و این شرکت توانسته در سال های اخیر با استفاده از به کارگیری تجهیزات و ماشین آلات پیشرفته مطابق با تکنولوژی روز دنیا کانال های فلکسیبل یا لوله های فلکسیبل خرطومی را تولید و به بازار عرضه نماید.
متأسفانه در سال های گذشته برخی از افراد بدون پروانه بهره برداری رسمی تولید، بکارگیری استانداردهای تولید، مجهز بودن به تجهیزات روز دنیا، نیروی انسانی متخصص و کاردان اقدام به تولید لوله فلکسی یا لوله فلکسیبل یا لوله خرطومی و کانال فلکسی کرده اند که این کار باعث پایین آمدن کیفیت محصولات و زیر سوال رفتن ماهیت کانال های فلکسیبل یا لوله های فلکسی در بین مهندسین و شرکت های مشاور گردیده است. شرکت ایران فلکسیبل با دارا بودن پروانه رسمی تولید از وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت)، استانداردهای کیفی در زمینه مواد اولیه تولید، دارا بودن از علم روز دنیا و همچنین خطوط پیشرفته تولید و کادری مجرب و کاردان توانسته است در بسیاری از پروژه های ملی کشور کانال های فلکسیبل، لوله های فلکسی، لوله های خرطومی و کانال های انتقال هوا را تولید و ارائه نماید.

 

لوله فلکسی

 

خواهشمند است در زمان خرید و تهیه لوله فلکسی، لوله فلکسیبل و کانال های فلکسیبل به نام نشان تجاری محصول، استانداردهای کیفی و رزومه شرکت تولید کننده توجه نمایید تا مشکلی پس از استفاده کانال فلکسیبل خرطومی، کانال اسپیرال، کانال فلکسی و ... برای پروژه های شما پیش نیاید.

پیشنهاد ما به شما وب سایت رسمی stihvac.com می باشد.جهت کسب اطلاعات بیشتر از این وب سایت دیدن فرمائید

متاسفانه واحدهای کوچکی به صورت غیر مجاز و زیر پله ای اقدام به تولید کانال فلکسیبل خرطومی، لوله فلکسیبل یا لوله فلکسی، لوله فلکسی خرطومی کرده اند که از مواد و متریال درجه یک تولید استفاده نمی نمایند و در زمان خرید هم خریدار محترم به این موضوع کمتر توجه می کند و فروشنده سعی می نماید با مانور دادن بر روی آیتم قیمت، مشتری خود را قانع نماید و جنس یا کانال های فلکسیبل، کانال خرطومی، کانال فلکسی و .... با هر ترفندی به فروش رساند.

 

کیفیت لوله فلکسی شرکت سامان تهویه

در کیفیت لوله های فلکسی خرطومی، کانال فلکسیبل، کانال فلکسی، لوله های فلکسیبل و ... مفتول پر کربن، آلومینیومی ضخیم ((لامینه)) که کلاس حریق دارد و عایق الاستومریک به کار رفته در پروسه تولید کانال های فلکسیبل خرطومی، فلکسی تاثیر فروانی دارند که تولید کننده های مجاز (کارخانه ها) این موضوع را رعایت می کنند ولی در واحدهای کوچکی که هیچ نظارتی بر تولید نیست طبیعتا این موارد در زمان تولید کانال های فلکسیبل، لوله فلکسی، کانال خرطومی و ... رعایت نخواهد شد.

در سال های گذشته استفاده از کانال های خرطومی فلکسیبل هوا – کانال های فلکسی هوا - لوله فلکسی – لوله خرطومی هوا بیش از پیش گردیده است، به علت حالت انعطاف پذیری و ارتجاعی بالایی که دارد در صنایع مختلفی همچون، تهویه مطبوع، کانال کشی دستگاه های داکت اسپیلت، هود و سرویس های بهداشتی، اگزاست فن ها، انتقال ذرات، پودر و گرد و غبار و ... استفاده می شود.

 

کیفیت لوله فلکسی

 

قیمت لوله فلکسی شرکت سامان تهویه ایرانیان

قیمت کانال فلکسیبل یا کانال های فلکسیبل در مقایسه با دیگر کانال های گالوانیزه مناسب تر می باشد. بهای کانال فلکسیبل یا لوله های فلکسی بل به عواملی همچون نوع مواد مصرفی، مفتول، عایق به کار رفته، نحوه تولید و ... بستگی دارد که این موارد می تواند تولید کانال های خرطومی فلکسیبل با لوله فلکسی یا لوله فلکسیبل را تحت شعاع قرار دهد.

از کانال های فلکسیبل هوا (لوله های خرطومی هوا، لوله فلکسی، لوله فلکسیبل، لوله خرطومی و ...) در تهویه سالن های تولید، آزمایشگاه ها، اتاق های عمل، بیمارستان ها، هتل و اقامتگاه ها، کارخانه های چوب، سالن های نمایش، رستوران ها، کافی شاپ ها، فست فود ها، فروشگاه ها، پاساژها، سالن های ورزشی، استخرها، مجتمع های داروسازی، انبارها، گلخانه ها، سردخانه ها و حتی در سالن های فرودگاهی و ... مورد استفاده قرار می گیرند. کانال های فلکسیبل آلومینیومی ساده برای کانال کشی کولرهای آبی استفاده می شوند. کانال فلکسیبل آلومینیومی جایگزین مناسبی برای کانال کشی کولرهای آبی هستند و در مناطق مختلف کشور و کشورهای همسایه از کانال فلکسی آلومینیومی بسیار استفاده می شود. فروشندگان کولرهای آبی از این مدل کانال خرطومی خریداری نموده و همراه با فروش محصول خود یعنی کولرهای آبی یا کولر آبی این محصول را نیز به خریدار پیشنهاد می دهند.

 

قیمت لوله فلکسی


شرکت تولیدی stihvac.com سامان تهویه ایرانیان  با تولید 2 برند از کانال های فلکسیبل یا لوله های فلکسیبل در کشور بزرگترین تولید کننده انواع لوله فلکسی یا لوله های فلکسیبل در کشور بوده و با کیفیت و قیمت مناسب نسبت به بازار و افراد واسطه توانسته است در پروژه های بزرگ حضوری فعال داشته و خود را به عنوان تولید کننده مطرح نماید.

کانال های فلکسیبل خرطومی تولیدی شرکت و ECO FLEX در سایزهای "3 الی "24 تولید و در 10 مدل گوناگون به پروژه ها، شرکت ها و مشتریان محترم ارائه می گردد. لوله فلکسی خرطومی یا لوله های فلکسیبل خرطومی این شرکت دارای گارانتی کیفیت بوده و جهت انتخاب مدل کانال فلکسیبل یا لوله فلکسی از سوی کارفرمایان محترم نیز این شرکت نمونه های تولیدی خود را در اختیار مشتریان قرار خواهد داد و مدل های آنها عبارت است از:

1- کانال فلکسی آلومینیومی ساده (بدون عایق) - قیمت از 5.000 تومان الی 150.000 تومان
2- کانال فلکسی کومبی ساده (بدون عایق) – قیمت از 7.000 تومان الی 200.000 تومان
3- کانال فلکسی برزنتی مسلح نخ دار (بدون عایق) – قیمت از 20.000 تومان الی 400.000 تومان
4- لوله فلکسی پلی استر عایق دار – قیمت از 30.000 تومان الی 300.000 تومان
5- لوله فلکسی پشم شیشه عایق دار – قیمت از 40.000 تومان الی 470.000 تومان
6- لوله فلکسی عایق دار فشرده PL – قیمت از 45.000 تومان الی 300.000 تومان
7- کانال فلکسیبل عایق دار فشرده IFD – قیمت از 45.000 تومان الی 300.000 تومان
8- کانال فلکسیبل عایق دار الاستومری با روکش AL – قیمت از 50.000 تومان الی 800.000 تومان
9- کانال فلکسیبل عایق دار الاستومری با روکش PVC – قیمت از 55.000 تومان الی 950.000 تومان
10- کانال فلکسیبل عایق دار الاستومری با روکش آلومینیومی مسلح 170 میکرون نخ دار – قیمت از 60.000 تومان الی 1.100.000 تومان

 

خرید لوله فلکسی

 

کانال فلکسیبل یا لوله فلکسی به دلیل انعطاف پذیری فوق العاده، قیمت های بسیار مناسب همراه با کیفیت های بالا، انبارداری آسان و ... بهترین جایگزین کانال های سنتی انتقال هوا در جهان می باشد و می توانید جهت خرید و یا سفارش هر یک از مدل های کانال های خرطومی فنردار فلکسیبل با شرکت ایران فلکسیبل تماس و کانال فلکسیبل داکت اسپیلت – لوله فلکسی داکت اسپیلت – لوله خرطومی داکت اسپیلت خود را انتخاب و سفارش دهید. بدیهی این شرکت در کمترین زمان ممکن کانال های خرطومی فلکسیبل برای دستگاه های داکت اسپیلت، کانال فلکسیبل، لوله های فلکسی و .... را در اختیار شما مشتریان محترم قرار داده و یا ارسال می نماید.

 

شرکت سامان تهویه ایرانیان STI

این شرکت تولیدی، کانال های فلکسیبل خرطومی داکت اسپیلت (لوله خرطومی انعطاف پذیر هوا یا لوله فلکسیبل قابل انعطاف) خود را برندهای تجاری خود  در بازار عرضه می نماید. برند خود این شرکت دارای قیمت و کیفیت بسیار مناسب و به عنوان برند اصلی این شرکت بوده و برند STIHVAC.COM نیز دارای قیمت های بسیار مناسب همراه با کیفیت مورد تایید از سوی این شرکت می باشد که به مشتریان محترم در زمان خرید پیشنهاد می گردند و با توجه به شرایط و حساسیت های پروژه نوع مطلوب کانال ها ارسال خواهد گردید.
شرکت تولیدی سامان تهویه ایرانیان توانسته است با در اختیار داشتن خطوط تولید پیشرفته و مجهز به تکنولوژی روز دنیا، نیروی انسانی کار آمد، استفاده نمودن از مواد اولیه تولید مرغوب و با کیفیت، رعایت نمودن نکات مربوط به QC و ... لوله فلکسی انعطاف پذیر با عایق الاستومری، لوله فلکسیبل قابل انعطاف با عایق پلی استر، کانال فلکسی بل فویلی آلومینیومی،کانال های فلکسیبل کومبی یا کانال فلکسی کمبی، لوله فلکسیبل برزنتی، کانال خرطومی فلکسیبل IFD، کانال فلکسی بل PL، کانال های فلکسیبل با عایق پشم شیشه و ... را تولید و در اختیار تمامی مشتریان محترم قرار دهد و دست واسطه گران و دلال ها را از بازار کوتاه نماید تا کانال های فلکسیبل خرطومی با بهترین کیفیت و بهترین قیمت به صورت مستقیم به دست مصرف کننده اصلی برسد. این شرکت دارای نمایندگی های رسمی در سراسر کشور می باشد تا کانال فلکسی یا همان کانال فلکسیبل انتقال هوا راحت تر در دسترس خریداران محترم قرار گیرند لذا خواهشمند است در زمان خرید محصول مورد نظر به لگو و آرم خود شرکت حتما توجه گردد تا کانال های فلکسیبل با کیفیت اصلی در پروژه شما مورد استفاده قرار گیرند.(stihvac.com)

 

لوله فلکسی ایران فلکسیبل

 

شرکت تولیدی STI سامان تهویه ایرانیان در راستای ارایه خدمات با کیفیت در زمینه صنعت تهویه مطبوع که مبتنی بر دانش و فن آوری روز می باشد، اقدام به تولید و ارایه خدمـات در زمینه لوله هــای خرطومی انتقال هوا و ذرات از جنس آلومینیم و PVC و کانال خرطومی با عایق الاستومری، لوله فلکسیبل پلی استر، لوله فلکسی بل کومبی، کانال فلکسیبل برزنتی، کانال های خرطومی فلکسی IFD، PL و ... نموده است.

لوله فلکسی خرطومی یا لوله فلکسیبل از سال 1388 درایران وارد و در پروژه های اندکی مورد استفاده قرار می گرفت. شرکت سامان تهویه ایرانیان از سال 1389 کانالهای فلکسیبل (لوله فلکسی بل یا لوله های خرطومی) را از کشور ترکیه وارد و به بازار عرضه نمود. طی گذشت تقریبا 6 سال یعنی از ابتدای سال 1395 این شرکت تصمیم به تولید کانال های خرطومی فلکسیبل در کشور گرفت و با توجه به فضای لازم در کارخانه، داشتن نیروی انسانی مجرب و امکانات تولید و ... خطوط تولید مدرن همراه با تکنولوژی روز دنیا را به کارخانه خود وارد و این محصول در کشور تولید و به بازار عرضه نمود.
با توجه به استفاده نمودن از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت در تولید، تنوع در مدل و سایزهای کانال های فلکسیبل خرطومی و قیمت های مناسب و رقابتی و ...، این شرکت با توکل بر خداوند متعال و تکیه بر دانش و علم و تکنولوژی روز دنیا توانسته است در کارخانه خود لوله فلکسی را در مدل های، کانال فلکسیبل کومبی ساده، لوله فلکسیبل آلومینیومی، کانال خرطومی برزنتی، کانال خرطومی با عایق پشم شیشه، لوله خرطومی با عایق پلی استر، کانال فلکسی بل با عایق IFD، کانال فلکسیبل با عایق PL، کانال فلکسی بل با عایق الاستومری و ... تولید در سایزهای "3 الی "24 به بازار داخلی و همچنین بازارهای خارجی ارسال نماید.

 

فروش لوله فلکسی


کانال های فلکسیبل شرکت STI سامان تهویه ایرانیان  دارای کیفیت و قیمت های مناسب بوده و این کانال های فلکسیبل خرطومی در کارتن های 6 متری و یا 10 متری قابل عرضه می باشند. مدل های کانالهای فلکسی بل داکت اسپیلت یا لوله های فلکسیبل خرطومی انتقال هوا؛ کانال فلکسی بل هوا آلومینومی ساده، لوله خرطومی هوا کومبی یا لوله خرطومی کمبی، لوله فلکسیبل برزنتی، کانال هوا یا کانال فلکسیبل با عایق پشم شیشه و کانال خرطومی هوا با عایق پلی استر در شاخه های 10 متری تولید و کانال های فلکسیبل یا لوله های فلکسی خرطومی با عایق الاستومری یا کانال هوا فلکسیبل عایق دار الاستومریک در شاخه های 6 متری تولید می شوند.
امروزه این کانال های فلکسیبل خرطومی انتقال هوا و یا کانالهای خرطومی فلکسی بل هوا یا کانال های فنری هوا بهترین گزینه برای کانال کشی دستگاه های داکت اسپیلت به شمار رفته و به دلیل سرعت بالا در نصب و اجرا، قیمت تمام شده مناسب تر نسبت به کانال های سنتی گالوانیزه، انعطاف پذیری بالا و ... در بسیاری از پروژه هایی که سیستم تهویه مطبوع آن ها دستگاه داکت اسپیلت می باشد مورد استفاده قرار می گیرند.

 

کانال فلکسیبل

 

• کلمات کلیدی کانال های فلکسیبل داکت اسپیلت یا لوله خرطومی:
کانال فلکسیبل داکت اسپیلت - کانال فلکسی بل داکت اسپیلت - کانال فلکسی داکت اسپیلت – کانالهای هوا - کانال خرطومی – کانال انتقال هوا داکت اسپیلت - کانال هوا – لوله های فلکسیبل داکت اسپیلت – لوله های فلکسی بل داکت اسپیلت – لوله های خرطومی منعطف داکت اسپیلت – لوله فلکسیبل – لوله هوا – کانال فلکسیبل داکت اسپیلت – کانالهای فلکسیبل خرطومی داکت اسپیلت

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر از وب سایت رسمی شرکت سامان تهویه ایرانیان دیدن نمائید

image

لوله فلکسی فلزی روکش دار

جهت مشاهده قیمت محصول لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد

جهت خرید لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد

image

لوله فلکسی فلزی بدون روکش

جهت مشاهده قیمت محصول لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد

جهت خرید لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد