عایق صوتی شانه تخم مرغی

بازگشت

جهت مشاهده قیمت محصول لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد

جهت خرید لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد

عایق صوتی شانه تخم مرغی

 

چگونه می توان در جامعه شلوغ امروزی از معضلی به نام آلودگی صوتی خلاصی یافت. هر چقدر که جوامع به سمت پیشرفت و توسعه می روند آلودگی صوتی نیز افزایش یافته و نیاز به عایق  صوتی در بخش های صنعتی، اداری و حتی خانگی احساس می شود. عایق صوتی یک راه حل مناسب برای در امان ماندن از آلودگی صوتی است. استفاده از عایق های صوتی بر روی دیوار ها، سقف و کف بخش های اداری، صنعتی و خانگی می تواند تا حد قابل توجهی از انتقال صدا به محیط دیگر جلوگیری کند. ممکن است شما نیز از صداهایی که از خانه همسایه به گوش تان می رسد آزار ببینید، بهترین راه حل برای رفع این مشکل استفاده از پوشش فوم صداگیر در خانه تان است.

 

عایق صوتی شانه تخم مرغی

 

عایق صوتی چیست؟

به منظور جلوگیری از انتقال آلودگی صوتی از یک محیط به محیط دیگر از عایق صوتی یا فوم صداگیر استفاده می شود. استفاده از 2 تا 5 سانتی متر عایق صدا که مطابق با آخرین فناوری های دنیا ساخته شده باشد در کاهش انتقال صدا بین دو محیط بسیار مناسب است. اگر عایق صدا استاندارد با فناوری جدید مورد استفاده قرار گیرد علاوه بر کاهش انتقال صدا می توان تا 80 درصد در هدر رفت انرژی جلوگیری کرد. بنابراین استفاده از عایق های صدا می تواند از لحاظ اقتصادی نیز مفید و موثر باشد.

عایق صداگیر شانه تخم مرغی چیست و چه کاربردی دارد؟

عایق صوتی شانه تخم مرغی یک فوم پلی یورتان است. فوم شانه تخم مرغی از متداول ترین انواع فوم های صداگیر است که به عنوان عایق صدا و آکوستیک در بخش های صنعتی، اداری و خانگی به کار می رود. ساختار شانه تخم مرغی این نوع فوم صداگیر به دلیل ساختار شانه تخم مرغی که دارد دارای سطح جذب صدا بالا است. در سالن هایی که مشکل پیچش صدا وجود دارد مانند سالن های تئاتر، سالن های اجتماعات و استدیو های ضبط از این نوع فوم صداگیر استفاده می شود. عایق صوتی شانه تخم مرغی قابلیت جذب فرکانس های بالا و پیچش صدا را نیز دارد. عایق صوتی شانه تخم مرغی یکی از بهترین راه های برای کاهش صوت، انعکاس و لرزش در محیط های مختلف هستند.

عایق صوتی شانه تخم مرغی با توجه به داشتن قله ها و انحنای بیشتر در مقایسه با سایر فوم ها از جمله فوم هرمی و فلکسی، برای حذف ریبوت ها و فرکانس های بالا موثرتر است. از فوم شانه تخم مرغی برای عایقکاری فضای داخلی خودرو، استدیو های حرفه ای و خانگی، اتاق سرور، سالن های سینما و آمفی تئاتر، صداگیری کانال های گالوانیزه، عایق کاری دستگاه ها و پمپ ها موتورخانه، سالن های اجتماعات، اتاق های کنفرانس و صداگیری دستگاه های تهویه مطبوع و داکت و... استفاده می شود.

 

نصب عایق شانه تخم مرغی

 

عایق فوم شانه تخم مرغی

عایق های صوتی شانه تخم مرغی بسیار انعطاف پذیر، سبک هستند و به همین دلیل به راحتی در هر نقشه اجرایی قابل نصب و اجرا هستند. این نوع فوم ها به راحتی بر روی دیوار و سقف نصب شده و برای نصب آن ها نیاز به نصاب نیست. این نوع عایق صداگیر با اکثر چسب ها سازگار بوده و حتی می توان برای نصب آن ها از میخ استفاده کرد. بهترین نوع چسب برای نصب این فوم ها چسب پاتکس است. جهت اطلاع از قیمت فوم شانه تخم مرغی می توانید از طریق را های ارتباطی با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید.

مطلب فوق را میتوانید از طریق تلگرام با دوستان و همکاران خود به اشتراک بگذارید

سوال خود را در اين قسمت مطرح كنيد