عایق صوتی پلی یورتان

بازگشت

جهت مشاهده قیمت محصول لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد

جهت خرید لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد

عایق صوتی پلی یورتان

عایق های صوتی امروزه از اهمیت زیادی در ساختمان سازی برخوردار می باشند چرا که با شلوغ تر شدن شهرها سروصدای بیرون از خانه می تواند بسیار اذیت کننده باشد. یکی از بهترین عایق های صوتی عایق صوتی پلی یورتان می باشد که امروزه شاهد استفاده گسترده از آن در صنایع مختلف هستیم. این عایق صوتی دارای ویژگی های زیادی است که باعث می شود تا نسبت به سایر عایق های صوتی از محبوبیت بیشتری برخوردار باشد. ما در این مطلب قصد داریم کمی بیشتر درباره عایق صوتی پلی یورتان صحبت کنیم و نکات جالبی را درباره این عایق صوتی به شما ارائه دهیم. بنابراین اگر شما هم علاقه مند به استفاده از این عایق صوتی هستید به شما توصیه می کنیم حتما ما را در این مطلب همراهی کنید.

 

عایق صوتی پلی یورتان چیست؟

عایق صوتی پلی یورتان یکی از انواع عایق های صوتی می باشد که در آن از ترکیبات هیدروژن دار استفاده شده است. یکی از مهمترین دلایلی که باعث می شود تا امروزه این عایق به عنوان یکی از بهترین عایق های صوتی دنیا شناخته شود این است که سلول های استفاده در آن معمولا اندکی با یکدیگر فاصله دارند که همین موضوع نیز باعث می شود تا در بین این سلول ها حفره های هوایی به وجود بیایند. این حفره های هوایی به وجود آمده از ورود و یا خروج امواج صوتی جلوگیری می کنند و به این شکل یک عایق بسیار قدرتمند را در برابر امواج صوتی ایجاد می کنند. امروزه شما می توانید در بسیاری از موارد از این عایق های صوتی استفاده کنید چرا که علاوه بر کیفیت بسیار بالا دارای قیمت مناسبی نیز می باشند و از نظر اقتصادی نیز خرید آنها کاملا به صرفه خواهد بود.

 

عایق صوتی پلی یورتان

 

برخی از ویژگی های این عایق صوتی

این نوع عایق ها معمولا دارای دو قسمت می باشند که هر دو قسمت آنها دارای چگالی پایینی می باشد. همانطور که در بخش قبلی نیز اشاره کردیم داشتن چگالی پایین باعث ایجاد حفره های هوایی می شود و همین موضوع نیز بر روی کیفیت این عایق های صوتی تاثیر گذار است یکی از ویژگی های عالی این محصول این است که بازدهی بالایی دارد و علاوه بر این دارای طول عمر زیادی نیز می باشد. این طول عمر بالا باعث می شود تا عایق های پلی یورتان در برابر شرایط مختلف مقاومت زیادی داشته باشند و در نتیجه خرید آنها کاملا به صرفه باشد. یکی از ویژگی های دیگر عایق های پلی یورتان این است که در برابر آتش نیز مقاومت بالایی دارند و شما با خیالی راحت می توانید از آن استفاده کنید.

 

برخی از مهمترین کاربردهای این عایق صوتی

یکی از مهمترین کاربردهای عایق صوتی پلی یورتان این است که شما می توانید در سالن های کنفرانس و یا سالن های سینما از این محصول در سقف و یا دیوارها استفاده کنید تا از خروج و یا ورود امواج صوتی جلوگیری کنید. دیوارهای جانبی و میان ساختمان های خود را نیز می توانید با استفاده از این عایق صوتی بپوشانید و محیطی آرام را برای زندگی و یا کار خود فراهم کنید. استفاده از این عایق ها در کف ساختمان و سوله ها نیز امروزه رایج شده است و شما حتی می توانید از عایق صوتی پلی یورتان در اتاق های زیرشیروانی بادگیر و غیر بادگیر نیز از این عایق ها استفاده کنید.

مطلب فوق را میتوانید از طریق تلگرام با دوستان و همکاران خود به اشتراک بگذارید

سوال خود را در اين قسمت مطرح كنيد